Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Tuesday, February 19, 2019
<
February 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2019 Winter Youth Dek Hockey League (Ages 8-12)
Stars (Bartosiewicz)
2 - 3
Capitals (Haskins)
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
2019 Winter Youth Dek Hockey League (Ages 8-12)
Red Wings (Boyle)
2 - 5
Blackhawks (McGrory)
Complete
Blue Rink
Grater, Sotak
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Tusken Raiders
1 - 3
Kommandos
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Six One Vapor
3 - 5
Low Budget
Complete
Blue Rink
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Highlanders
7 - 6
Spider Monkeys
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Bronze North Inline Hockey - Dec. 11
Ol' Glory
7 - 5
Relic Army
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
UCWS
2 - 9
Breakers
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
Bronze North Inline Hockey - Dec. 11
Novacain
9 - 8
Reapers
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Spyderz
8 - 2
Crapshoot
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
Las Fenix
1 - 10
Blasters
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Forsaken
6 - 3
Milksteak
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Bounty Hunters
3 - 6
GNC Megamen
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
Pathetic Athletics
9 - 1
FC HA
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Spyderz
5 - 6 OT
Forsaken
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Shell Shockers
6 - 7
AllBlackSticks
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
FC HA
3 - 9
UCWS
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
Calendar
<
February 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Tuesday, February 19, 2019
3:30 PM
5:00 PM
OJR Field Hockey - Amy Hoffman
ROG Outdoor Turf Field #2 Right
5:00 PM
6:00 PM
Flag Football Class
Boxed Turf Field
6:00 PM
10:00 PM
Club Integrity Volleyball - Randy McNulty
Basketball Court
6:00 PM
7:00 PM
Boys Lacrosse Class
ROG Outdoor Turf Field
6:30 PM
8:00 PM
Anthony Christoforou- Soccer - Anthony Christoforou
ROG Outdoor Turf Field #2 Right
8:00 PM
11:30 PM
Adult Soccer - Joe Bowman
ROG Outdoor Turf Field
8:00 PM
11:30 PM
Adult Soccer - Joe Bowman
ROG Outdoor Turf Field #2 Right