Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Tuesday, January 22, 2019
<
January 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Winter Youth Dek Hockey League (6 and Under)
Stars
1 - 0
Hurricanes
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
2019 Winter Youth Dek Hockey League (Ages 8-12)
Stars (Bartosiewicz)
2 - 0
Red Wings (Boyle)
Complete
Blue Rink
Grater, Adams
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Spyderz
3 - 4
Forsaken
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Crapshoot
2 - 5
AllBlackSticks
Complete
Blue Rink
Bronze North Inline Hockey - Dec. 11
Reapers
3 - 9
Ol' Glory
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Bronze South Inline Hockey - Dec. 11
Shell Shockers
3 - 1
Milksteak
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
Blasters
2 - 10
UCWS
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
December 3rd Mens Over 30 Soccer
Balls Deep
5 - 7
Vencedores
Complete
ROG Field #1 Left
Neison
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Kommandos
3 - 7
Highlanders
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Bronze North Inline Hockey - Dec. 11
Relic Army
6 - 8
Novacain
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
Pathetic Athletics
14 - 0
Las Fenix
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
December 3rd Mens Over 30 Soccer
Past Our Prime
2 - 2
Own Goal
Complete
ROG Field #1 Left
Neison
Copper Inline Hockey - Dec. 11
GNC Megamen
1 - 5
Tusken Raiders
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Low Budget
8 - 7
Spider Monkeys
Complete
Blue Rink
Tuesday Womens 6v6 Soccer
FC HA
1 - 2
Breakers
Complete
ROG Field #2 Right
Neal
Copper Inline Hockey - Dec. 11
Low Budget
9 - 3
GNC Megamen
Complete
Berks Urology Rink (Gray)
Calendar
<
January 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Tuesday, January 22, 2019
3:30 PM
5:00 PM
OJR Field Hockey - Amy Hoffman
ROG Outdoor Turf Field #2 Right
4:00 PM
5:00 PM
Catherine Burger Lax - Catherine Burger
ROG Outdoor Turf Field
5:00 PM
6:00 PM
Flag Football Class
ROG Outdoor Turf Field #2 Right
6:00 PM
8:00 PM
Club Integrity Volleyball
Basketball Court
6:00 PM
7:00 PM
Boys Lacrosse Class
ROG Outdoor Turf Field
6:30 PM
8:00 PM
Anthony Christoforou- Soccer - Anthony Christoforou
ROG Outdoor Turf Field #2 Right
8:00 PM
11:30 PM
Adult Soccer - Joe Bowman
ROG Outdoor Turf Field
8:00 PM
11:30 PM
Adult Soccer - Joe Bowman
ROG Outdoor Turf Field #2 Right